
Oase AquaActiv OptiPond 640 g (500 ml)
Betrouwbare stabilisatie van vijverwater voor gezonde vissen en planten
Oase AquaActiv OptiPond is een veelzijdige waterconditioner die speciaal ontwikkeld is om de belangrijkste waterwaarden in vijvers te stabiliseren. Het verhoogt de carbonaathardheid (KH), reguleert de pH- en GH-waarde en voorkomt gevaarlijke schommelingen, zoals een plotselinge zuurdaling na zware regenval.
OptiPond is ideaal voor het behandelen van zacht bron- of regenwater en bindt direct schadelijke stoffen zoals ammonium en ammoniak. Hierdoor verbetert het de leefomstandigheden voor vissen en planten aanzienlijk. Bovendien bevat het een waardevolle mix van mineralen en spoorelementen die de vitaliteit van je vijverbewoners ondersteunen.
Belangrijkste voordelen:
-
Stabiliseert KH, pH en GH
-
Bindt ammonium en ammoniak bij acute waterproblemen
-
Voorkomt zuurdalingen na regen of waterverversing
-
Verbetert zacht bron- of regenwater
-
Bevat essentiële mineralen en spoorelementen
-
Eenvoudig in gebruik: oplossen en verdelen in de vijver
-
Inhoud: 640 g / 500 ml – geschikt voor vijvers tot 10.000 liter
Toepassing:
Gebruik bij het vullen van de vijver, na hevige regenval, of wanneer de waterwaarden instabiel zijn. Oplossen volgens de instructies en gelijkmatig over het vijveroppervlak verdelen.
Laat ons helpen!
EAN: | 4010052505572 |
SKU: | 50557 |